En Tatlı Hepsi Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En Tatlı Hepsi Fan

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

EREN BAKICININ HAYATI

3 posters
YazarMesaj
yaseminji

yaseminji

EREN BAKICININ HAYATI Empty
MesajKonu: EREN BAKICININ HAYATI   EREN BAKICININ HAYATI EmptyCuma Ağus. 01, 2008 4:37 pm

1984 te İstanbul’da doğdu. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale Bölümünde orta öğretim ve liseyi bitirdi.Aynı okulda Modern Dans eğitimi görüyor. ****** Kültür Merkezi Çocuk ve Gençlik Balesinin sergilediği oyunlarda altı yıl boyunca rol aldı. Londra da Urdang Dance Academy de ve Budapeşte Dans okulundaeğitim aldı. Dans grubu ; Dans ; ile Çin’de Ülkemizi temsil etti. Reklam jingleları seslendirdi. Britney Spears ve Michel Jackson gibi dünya yıldızlarıyla çalışan Selatin Kara yla bir aylık workshop çalışması yaptı.Yıldızların altında müzikalinde sahne aldı.

yorumları bekliyorum
yaseminji

yaseminji

MesajKonu: Geri: EREN BAKICININ HAYATI   EREN BAKICININ HAYATI EmptyC.tesi Ağus. 02, 2008 11:10 am

flood için özür ama yorum yazınn
melikealya

melikealya

MesajKonu: Geri: EREN BAKICININ HAYATI   EREN BAKICININ HAYATI EmptyC.tesi Ağus. 02, 2008 5:01 pm

saol ama keşke biraz daha uzun olsaymış.bunun gibi

EREN BAKICI:
1984 İstanbul doğumluyum. Orta okul ve liseyi Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Devlet Konservatuarı Bale bölümünde okudum. 6 yıl boyunca ****** Kültür Merkezi Çocuk ve Gençlik Balesi'nin sergilediği oyunlarda rol aldım. Londra'da Urdang Dans Akedemisinde vede Budapeşte Dans okulunda eğitim aldım."Dans@" grubu ile Türkiye'yi Çin'de temsil ettim. Reklam jingle'ları seslendirdim. "Yıldızların Altında" müzikalinde oynadım. Michael Jackson ve Britney Spears gibi kişilerle çalışan Selahettin Kara ile çalıştım. Sabah yataktan kalkar kalkmaz dişlerimi fırçalarım.Kahvaltıda süt ve yumurta olmazsa bir şeye benzemez.Günün en iyi hissettiğim saati 19:30.Özellikle yazın havanın turuncu olmasına bayılıyorum.Odamdaki en değerli şey DVD koleksiyonum.Yıllardır bıkmadan yeşil olan herşeyimi giyiyorum.Telefonla konuşmak benim için kısa sürmeli.Çünkü boş konuşmalardan sıkılıyorum. Çileğe en çok yakışan sos bence pudra şekeridir.Justin Timberlake'le tanışsam ilk soracağım şey ''Özgür Aros'u tanıyormusun?''olurdu.Canlı yayında olabilcek en rezalet şey dans ederken takılıp düşmek.Hayranlarımızın en çok temiz kalpleriyle yaptıkları herşeyi seviyorum. Annemin pişirdiği en güzel yemek %85 bütün yemekler vazgeçilmez. Müzik ve dans dışında yapmaktan hoşlandığım şey fotoğraf çekmek, film izlemek, annemle muhabbet etmek. Asla peynir ve zeytin yemem.Kıskançlık bence çok gereksiz bir şeydir.Kendine güvensizlikten kaynaklanır. En çok Nil Karaibrahimgil, Mor ve Ötesi, saymakla bitmez bir çok isim dinliyorum.Spor yapmak bence bedeni güne karşı uyandırmanın en güzel yolu.Gece yatmadan önce mutlaka dişlerimi fırçalarım. 21 yaşında, benden iki yaş küçük bir kız kardeşim var. Herkezin bildiği gibi yeşil renginin hastasıyım. Tuttuğum takım Galatasaray'dır. Mantıklı, objektif, pratik, küçükken aşçı olmak istiyordum. Burcum boğa. En korktuğum şey ciddi bir hastalık geçirmek. Yapmaktan zevk aldığım aktiviteler; film izlemek,fotoğraf çekmek,alışveriş yapmak.Köpekleri seviyorum, kaplanlarada meraklıyım, içinde yaşadığım bir duygusallığım var, lakabım uykucu ve rüküş =) Spor giyinmeyi seviyorum. Ben sinirlendiğim zaman çok hızlı konuşuyorum. Cazz müziği çok seviyorum. Annem ve babamla sohbet etmeyi çok seviyorum. Çok iyi niyetliyimdir. Kullandığım telefon siemens c65. En sevdiğim Türk komedyen Cem Yılmaz. Kıskanç olsamda olmadığımı söylerim. Bir takım takıntılarım var. Örneğin: başıma taktığım fularlar, özgürlüğüme düşkünümdür, tertipli ve düzenliyim, bazen soğukkanlıyım, bazen de gıcıklığım tutar. =) Grubun en büyüğüyüm. Bir sorunumuz olduğunda kızlardan önce pat diye ben onu çözerim. En sevdiğim dizi: HEPSİ 1 =) sonrada Avrupa Yakası. Kahvaltıda peynir ve zeytin yemeyi sevmem. Bebek semtinde oturuyorum. Evim bahçeli. Doğayla iç içe yaşıyorum. Küçükken karıncalar reçelimin içine giriyormuş. Ben de ne olduğunu bilmeden karıncalı reçeli yermişim. =)
Annemin içine meyve atarak yaptığı sütlerini çok severim. Sabah uyanır uyanmaz, dişlerimi fırçalarım. Kahvaltıda olmazsa olmazım süt ve yumurtadır. En sevdiğim meyve: erik ve çağladır. Annemin adı Ayşe, kız kardeşimin adı Esen, babamın adıda Cemil'dir. Babamın Pola adlı bir lokantası var. Bende bazen oraya gidip babama yardım ederim. Bizim kızlar bana Eroş derler. İkinci ismim Ecem. Ama ben Eren'i kullanıyorum. Annem ve babam Kocaeli'de Körfez ilçesine bağlı bir yerde oturuyorlar. Tabi kardeşimde onlarla birlikte yaşıyor. Okuduğum yılarda Felsefe dersini sevmezdim. Herkez burnumun yanındaki et beni kendim yaptırdığımı sanıyor, ama değil doğuştan. Sağ bileğimde bir dövmem var. Üzerinde "be yourself" yazıyor. Yani anlamı "kendin ol". Sörf yapmayı çok severim. Bu arada kilom 58. En sevdiğim yiyecekler: püre, zeytinyağlı dolma ve mantı. Dileğim ise: ormanlar kesilmesin. Engelliker iyleşsin. İnsanlar sigara vb... gibi şeyler içmesin !

(Eren Bakıcı'nın Kendi Yaptığı Siteden Alıntıdır.)

(Olsun yine de saol emeğe saygı teşekkürler.Belki de göz yormamak için yapmışsındır.Saol)
yaseminji

yaseminji

MesajKonu: Geri: EREN BAKICININ HAYATI   EREN BAKICININ HAYATI EmptyC.tesi Ağus. 02, 2008 9:44 pm

tamam cnm birdahakine uzun yazarım
Gülçin_Ji_Admin
Site Kurucusu Admin
Site Kurucusu Admin
Gülçin_Ji_Admin

MesajKonu: Geri: EREN BAKICININ HAYATI   EREN BAKICININ HAYATI EmptyPtsi Ağus. 04, 2008 4:29 pm

HAHAHAH
yaseminji

yaseminji

MesajKonu: Geri: EREN BAKICININ HAYATI   EREN BAKICININ HAYATI EmptyPerş. Ağus. 07, 2008 10:34 am

niye güldün Sad
Gülçin_Ji_Admin
Site Kurucusu Admin
Site Kurucusu Admin
Gülçin_Ji_Admin

MesajKonu: Geri: EREN BAKICININ HAYATI   EREN BAKICININ HAYATI EmptyPerş. Ağus. 07, 2008 10:38 am

tmm jnm birdahakine uzun yazarım
yaseminji

yaseminji

MesajKonu: Geri: EREN BAKICININ HAYATI   EREN BAKICININ HAYATI EmptyPerş. Ağus. 07, 2008 11:27 am

yaaaaaa gülmee
Gülçin_Ji_Admin
Site Kurucusu Admin
Site Kurucusu Admin
Gülçin_Ji_Admin

MesajKonu: Geri: EREN BAKICININ HAYATI   EREN BAKICININ HAYATI EmptyPtsi Ağus. 11, 2008 12:53 pm

tmm

EREN BAKICININ HAYATI
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» eren banyo
» eren dondurma